Recenzie Signal

Overený zákazník katalognabytku.sk Overený zákazník

Pridané: 5. júla 2015

(naposledy upravené 5. júla 2015)

Zakúpený v katalognabytku.sk

Uzasne su

Overený zákazník katalognabytku.sk Overený zákazník

Pridané: 17. júna 2015

(naposledy upravené 17. júna 2015)

Zakúpený v katalognabytku.sk

• Výrobok sa mi páci. Preto som si ho objednala.

Zatial mam stoličky par hodin, sedí sa pohodlne o par mesiacov používania mozem napísať viac.

Signal Q-025

Signal Q-025

Overený zákazník Najlacnejší nábytok Overený zákazník

Pridané: 25. mája 2015

Zakúpený v Najlacnejší nábytok

pohodlná, moderný dizajn, ľahká manipulácia

• vyborna chut aj bieliaci ucinok , efekt je viditelny uz po 2-3 pouzitiach, staci pouzit male mnozstvo

prijemne prekvapenie, odporucam

• pekný dizajn
  • nemám nič

- zodpovedá cena kvalite

Pridané: 16. januára 2011

• Značka Signal dbá na to,aby jej pasty boli vždy špičkové
  • Cena je dostupná pre každého
  • Efekt vidno hneď - nie je síce nejak príliš výrazny ,ale zuby máte hneď belšie
  • Zaujímavý priehľadný dizajn kraničky
  • Očakával by som viac výraznejśí bieliaci efekt,ale vzhľadom na cenu pasty je to ideálne

Signál opať nesklamal .Zase ukázal,že aj táto pasta z jej výroby je dosť kvalitná a to čo píše na návode možme čakať aj v skutočnosti . Na samotnej krabičke je napísané,že nie je vhodná pre deti nakoľko obsahuje veľa flúoru,ale okrem deti ju používať može každý.Túto pastu rozdeľujem z hľadiska bieliaceho účinku k tým lacnejším ,ale v tomto príapade to neznamená,že čo je lacné je nekvalitné.Má prijemnú chuť a Váš dych zostane dlhodobo svieži:Odporúčam Vám si ju zakúpiť ,aby ste mali z nej taký požitok ako ja .táto pasta sa naozaj vydarila !!!

Pridané: 26. decembra 2010

• Postupom času biely zuby
  • Má dobrú chuť
  • Cenovo dostupná

Tak táto pasta je senzačná.Používam ju ja aj smojou rodinou stále dookola.Velmi dobre postupom času biely zuby.Používam ju každý den a mám ovela belšie zuby ako predtým.Pasta má velmi príjemnú chuť,takže vám nebude páchnuť z úst.Cenovo je dostupná pre každého.

Pridané: 26. decembra 2010

(naposledy upravené 26. decembra 2010)

• super pasta
  • niesu ziadne proti

Zubna pasta white je uzasna krasne bieli zuby.Ma príjemnú chut ale zvlast musim povedat ze naozaj krasne bieli zuby..ej modrej farby preto sa nik nemusi byt ze by mu znej omodreli zuby heh naopak bieli to a skutocne!!!!

Pridané: 26. júla 2010

• efekt za danú cenu stojí za to
  • škoda že efekt je krátkodobý

Značka hovorí o jednoznačnej kvalite. Neviem, koľko zubných pást na bielenie zubov ste už vyskúšali vy, ale ja veľmi veľké množstvo a pomohla mi až táto, hoci ak sa mám priznať, efekt bol krátkodobý. Značka celosvetového mena vám ale predstavuje produkt, ktorý nie je žiadnou novinkou, no doteraz sa kvôli jeho kvalite k nemu vracia stále veľké množstvo ľudí. Táto zubná pasta sa od iných odlišuje už len svojím obalom, ktorý je sčasti priesvitný a dovoľuje vám tak vidieť tubu, ktorú si kupujete. V tube sa nachádza ďalšie prekvapenie v podobe čírej pasty klasickej konzistencie s mikroskopickými kúsočkami tmavomodrej látky. Po nanesení malého množstva pasta bohato pení a vytvára tmavomodrú penu, ktorá sa po vypláchnutí premení na biely filter. Hotový zázrak! Pozitívom je už aj tradične príjemná vôňa z úst, ktorú zabezpečuje nie len táto pasta, ale aj iné od značky Signal. Vrelo odporúčam.

Zobrazujem 141 - 149 zo 149 recenzií 1...4 5 6 7 [ 8 ]